I nagroda na III Ogólnopolskim Konkursie „Anim@kcja”

Oliwia Dołęga, Justyna Bil, Weronika Lorenowicz i Aurelia Wołoszyn dostały I nagrodę za animację „Spacer z psem” na konkursie  ANIM@KCJA – III Ogólnopolskim Konkursie na najlepszą animację, grafikę komputerową i film dokumentalny, w kategorii animacja artystyczna do lat 16 za ciekawą interpretację wiersza, łączenie różnych materiałów, sprawną animację i interesującą narrację/lektora. W konkursie wzięło udział 90 animacji. Zwycięską animację można obejrzeć tutaj.

Na wystawę pokonkursową w kategorii grafika komputerowa do lat 16 dostały się prace Julii Abramczyk, Aleksandry Borys, Kajetana Kidackiego, Kingi Majkut, Pauliny Michałowskiej, Szymona Nowaka. Prace na wystawę wybrano spośród 173 grafik.