III nagroda na Ogólnopolskim konkursie „Od kropli wody po ocean życia”

Bartosz Rułka zdobył III nagrodę na Ogólnopolskim konkursie „Od kropli wody po ocean życia” którego organizatorem były Fundacja Razem  i Szkoła Podstawowa Kornelówka z Łodzi. Do konkursu zgłoszono 300 prac od 131 uczestników z terenu całego kraju. Karolina Przyboś, Aleksandra Rułka, Bartosz Rułka i Aurelia Wołoszyn z pracowni fotograficznej Dominiki Mróz-Toton zakwalifikowali się do wystawy pokonkursowej. W dniach 10 – 22 czerwca 2016 roku wystawę zdjęć będzie można oglądać w Ogrodzie Botanicznym w Łodzi przy ulicy Krzemienieckiej 36/38 w godzinach ogólnie dostępnych dla zwiedzających. Gratulacje dla Bartka który zdobył kolejną już nagrodę!

karolina-przybos-konkurs-od-kropli-wody

fot. Karolina Przyboś