Nagrody na polsko-słowackim konkursie „Nie samą szkołą żyje człowiek”

W dniu 22 maja 2015r. Komisja konkursowa oceniła prace fotograficzne nadesłane na Polsko-Słowacki Konkurs Fotograficzny “Nie samą szkołą żyje człowiek”. W I kategorii wiekowej I nagrodę dostał Szymon Nowak za zestaw zdjęć pt. „Wiosna”, a II nagrodę Jan Skiba za zestaw zdjęć pt. „Inwazja”. Sylwia Gorczyńska otrzymała wyróżnienie. W II kategori wiekowej wyróżnienie otrzymała Katarzyna Frankowska. Na wystawę zakwalifikowały się zdjęcia byłych i obecnych uczestników pracowni fotograficznej: Bartosza Rułki,  Jakuba Hodyr, Karoliny Przyboś, Sabiny Popek. Podsumowanie konkursu i otwarcie wystawy pokonkursowej, odbędzie się 19.06.2015r. o godz. 15.00 w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Osmeckiego 51.