Sukcesy na czterech konkursach ogólnopolskich za nami!

Kwiat dziełem doskonałym

Wyróżnienie dla Aleksandry Rułka na II Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Kwiat Dziełem Doskonałym” zorganizowanym przez Gimnazjum nr 1 w Polkowicach. Na konkurs wpłynęło 2677 prac w 7 kategoriach.

fot. Aleksandra Rułka

Oko kalejdoskopu

Wyróżnienie dla Kingi Kojder, Lidii Niezgody, Filipa Raczkowskiego, Dawida Siembrzuch, Mai Szalacha, Patryka Zbrowskiego na IV Ogólnopolskim Przeglądzie Filmów Animowanych Tworzonych przez Dzieci „Oko Kalejdoskopu” zorganizowanym przez Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu. Film „Nowa przygoda Kubusia Puchatka” jury wyróżniło film za subtelność i miłość do natury. Cała grupa chodzi na zajęcia od bieżącego roku szkolnego.

Człowiek Świat Przyroda

Nagroda i wyróżnienie na XVI Ogólnopolskim Konkursie Fotografii Dzieci i Młodzieży „Człowiek, Świat, Przyroda” Koszalin 2017. Dnia 25.03.2017 odbyły się obrady Jury. Na konkurs nadesłano 2449 zdjęć od 578 autorów z całej Polski. Karolina Przyboś za zestaw zdjęć „Struna” otrzymała Nagrodę Dyrektora Pałacu Młodzieży w Koszalinie, a Aleksandra Rułka wyróżnienie za zdjęcie „Spojrzenie”. Link do protokołu znajduje się tutaj.

XVIII Ogólnopolska Wystawa Fotografii Białystok 2017

Nagroda Towarzystwa Działań Twórczych „Talent” Karolina Przyboś, Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie – za zdjęcie „bez tytułu”. na XVIII edycji Ogólnopolskiej Wystawy Fotografii Dzieci i Młodzieży Białystok 2017 pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej, Prezydenta Miasta Białegostoku i Związku Polskich Artystów Fotografików Okręg Północno-Wschodni. Link do strony konkursu i protokołu tutaj.